En Büyük Desteğiniz Yorumlarınız dır. Lütfen Bizi Desteksiz Bırakmayınız...! Açılmayan Film & Dizileri Sorun Bildir Bölümünden Bize İletebilirsiniz. Sitemiz 4 Tema İle Hizmetlerini Genişletmiştir. İstediğiniz Temayı Sağ Üstten Araçlar Düğmesinden Değiştirebilirsiniz. Açılan Reklamlardan Kurtulmak İstiyorsanız. Vip Üye Olunuz.
  Madoff Kategorisi
ABD tarihinin en büyük mali dolandırıcılığına imza atan Bernard Madoff'un gerçek hayat hikayesini konu alan mini dizi... Elektronik hisse senedi borsası NASDAQ'ın kurucularından ve eski başkanlarından Bernard Madoff, Amerikan tarihinin en büyük yolsuzluklarından birine imza atan insan olarak tanınıyor. Yarattığı saadet zincirinin ekonomik kriz nedeniyle sarsıntıya uğraması sonucunda kağıt üzerinde 65 milyar doların buharlaşmasına yol açan ve 2008 yılında dolandırıcılık suçuyla tutuklanan Madoff, 29 Haziran 2009 tarihinde 150 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Madoff'u yargılamaya götüren süreç, oğulları Mark ve Andrew'un onu ihbar etmeleriyle gerçekleşti. Madoff'un işlerin terse dönmesi üzerine oğullarına gerçeği açıklamasıyla, babalarının bir sahtekar olduğu gerçeğiyle yüzleşen iki adamın adli makamlara başvurmaktan başka çaresi kalmadı. Ortaya çıkan skandalın yarattığı etkiler, aile içinde büyük trajedilerin yaşanmasına yol açtı.
2016
Madoff 1.Sezon Tüm Bölümler Türkçe Dublaj 720P HD İzle ABD tarihinin en büyük mali dolandırıcılığına imza atan Bernard Madoff'un gerçek hayat hikayesin...
  • Tüm Yabancı Diziler, Madoff
  • 970
  • 45 Dk.
  • 0
  • 1
Madoff 1.Sezon Türkçe Dublaj 720P HD İzle
  KATEGORİLER
  Boxset Filmler
  Türkçe Dublaj Diziler
  Türkçe Alt Yazılı Diziler
  Final Yapmış Diziler
  Kore Dizileri
  Anime - Çizgi Dizi
  Hint Filmleri
  Çin Dizileri
Reklamı Gizle[x]