En Büyük Desteğiniz Yorumlarınız dır. Lütfen Bizi Desteksiz Bırakmayınız...! Açılmayan Film & Dizileri Sorun Bildir Bölümünden Bize İletebilirsiniz. Sitemiz 4 Tema İle Hizmetlerini Genişletmiştir. İstediğiniz Temayı Sağ Üstten Araçlar Düğmesinden Değiştirebilirsiniz. Açılan Reklamlardan Kurtulmak İstiyorsanız. Vip Üye Olunuz.
  Rüya Kategorisi

Hayallerinde tasarımcı olmak isteyen Elif, zengin dünyanın tekstil veliahtı Bulut Giray'la tanışır ve sonsuz aşkımız burada başlar. Ancak bu aşkın önünde o kadar çok mani vardır ki! Elif'in üvey annesi tarafından kendinden yaşça büyük inşaatçı Selami ile izdivaç ettirilmek istenmesi bunların en başında gelir. Üvey anne fettan Gülendam kendi geleceğini teminat altına almak için daire karşılığı Elif'i satmak istemektedir. İşsiz babasının sıkıntıları, vurdumduymaz abisinin sorumsuzlukları, üvey kız kardeşinin kıskançlıkları ve tüm evin geçimini sağlamaya çalışması Elif'in tüm hayallerine mani olmaktadır. Elif'in bu sonsuz aşkı yaşamaya hakkı yoktur ancak Bulut Giray da Elif 'i kolay kolay bırakacak bir genç değildir. Zengin bir ailenin veliahtı olan Bulut’un annesinin cemiyet hayatından küçüklük arkadaşı Şahika ile izdivaç etmesi istenir. Ama Bulut, Elif’le izdivaç etmekte kararlıdır. İki aşığın önündeki engeller bununla da bitmez. Bulut'un babasının yıllar evvelki ilişkisinden olan erkek kardeşi  Alaz'ın tüm ailenin hayatını mahvedecek tasarıları vardır. Peki, bu iki sevgili tüm bu tasarılara ve kötülüklere karşı ne yapacaklardır?

2017
Hayallerinde tasarımcı olmak isteyen Elif, zengin dünyanın tekstil veliahtı Bulut Giray'la tanışır ve sonsuz aşkımız burada başlar. Ancak bu aşkın önünde o kadar çok mani var...
  • Tüm Yerli Diziler, Rüya
  • 1542
  • 120 Dk.
  • 4
  • 2
Rüya Dizisinin Tüm Bölümlerini izle
  KATEGORİLER
  Boxset Filmler
  Türkçe Dublaj Diziler
  Türkçe Alt Yazılı Diziler
  Final Yapmış Diziler
  Kore Dizileri
  Anime - Çizgi Dizi
  Hint Filmleri
  Çin Dizileri
Reklamı Gizle[x]