• Band of Brothers 1.Sezon Türkçe Dublaj 720P HD İzle
  720P
  Band of Brothers 1.Sezon Türkçe Dublaj 720P HD İzle
  IMDb9.3
  Dublaj

  Band of Brothers 1.Sezon Türkçe Dublaj 720P HD İzle

   Süre: 705 Dk.

   Vizyon Tarihi: 2001

   0

   0

  Band of Brothers 1.Sezon Tüm Bölümler Türkçe Dublaj 720P HD İzle Yıl:1942- Yer:Toccoa Kampı. 101.Hava gücü ve 506.Alay gönüllülerinin işi hiç de kolay olmayacaktı.Onlar eğitildiler,ter döktüler,çalıştılar,planladılar ve herşeyi en baştan aldılar.Düşman hattının gerisinde ve &cc...
  Fragmanı Eklenmemiş
  Geri Dön Filmi İzle
Band of Brothers Kategorisi

2001'de başlayan bu serüven, hala IMDB üzerinde 9,6 kullanıcı puanı ile zirvede oturmaya devam ediyor. İnanılmaz bir sinematografi eşliğinde bizlere gerçek tarihi yansıtan ve ikinci dünya savaşından inanılmaz kesitler sunan dizi; zirvede kalmayı kesinlikle hak ediyor. Bir mini dizi olarak sadece 10 bölüm oynayan ve biten Band of Brothers; başrollerinde Scott Grimes, Damian Lewis, Ron Livingston gibi tecrübeli oyunculara yer veriyor. Tarihçi Stephen Ambrose'nin aynı adlı kitabından uyarlama olan Band of Brothers, II. Dünya Savaşı sırasında 506. Alay, 101. Hava gücüne bağlı askerlerin hayatını anlatıyor. Öncelikle eğitim kampında başlayan ve bizlere oldukça çarpıcı görüntüler sunan dizi, ardından askerlerin temel eğitimi aldıktan sonra gittikleri Operasyon Market, Normandiya Çıkartması, Garden gibi savaş bölümlerini ve yaşanan ünlü olayları; Band of Brothers'ın, yani Kardeşler takımının gözünden bizlere aktarıyor. 

Yapımcılığını HBO'nun üstlendiği kaliteli yapıta 2011 yılına bakacak olur isek, muhteşem bir bütçe ayrıldığını söylememiz mümkün olabilir. Tahmini olarak 125 milyon dolarlık bütçesi ile Band of Brothers, döneminin ve hâlâ günümüzün en yüksek bütçeli mini dizilerinden bir tanesi. 

Sizler de, ikinci dünya savaşına dair bir şeyler izlemek ve askerlerin gözünden savaştaki yokluğu, dostluğu, arkadaşlığı ve pekişen duyguları görmek istiyorsanız; askerlerin gözünden operasyonların nasıl gerçekleştiğini duyumsamak istiyorsanız; Band of Brothers tam size göre.

evrenselfilmizle.com iyi seyirler diler.

720P
Band of Brothers 1.Sezon Türkçe Dublaj 720P HD İzle
Band of Brothers 1.Sezon Türkçe Dublaj 720P HD İzle
Band of Brothers 1.Sezon Tüm Bölümler Türkçe Dublaj 720P HD İzle Yıl:1942- Yer:Toccoa Kampı. 101.Hava gücü ve 506.Alay gönüllülerinin işi hiç de kolay olmayacaktı.Onlar eğitildil...
 •   Tür : Band of Brothers, Tüm Yabancı Diziler
 •   İzlenme: 1920
 •   0
    0
 •   Vizyon : 2001
 •   Süre : 705 Dk.
IMDb9.3
Dublaj
  KATEGORİLER
  Boxset Filmler
  Türkçe Dublaj Diziler
  Türkçe Alt Yazılı Diziler
  Final Yapmış Diziler
  Kore Dizileri
  Anime - Çizgi Dizi
  Hint Filmleri
  Çin Dizileri