En Büyük Desteğiniz Yorumlarınız dır. Lütfen Bizi Desteksiz Bırakmayınız...! Açılmayan Film & Dizileri Sorun Bildir Bölümünden Bize İletebilirsiniz. Sitemiz 4 Tema İle Hizmetlerini Genişletmiştir. İstediğiniz Temayı Sağ Üstten Araçlar Düğmesinden Değiştirebilirsiniz. Açılan Reklamlardan Kurtulmak İstiyorsanız. Vip Üye Olunuz.
  Çember Kategorisi
Türkiye’nin dört bir yanındaki gizemli, değişik ve çözülememiş dosyaları aydınlatmak emeliyle İstanbul emniyet müdürlüğü tarafından özel bir ekip kurulur. Suçlu profili uzmanı Sulh Başkomiser’in (Sulh Bağcı) önderi olduğu ekibin her azasının farklı becerileri vardır. 
Tecrübeli, komik ve olayları kendi bakış açısıyla çözen komiser Adem (Serhat Kılıç)…
Yalan söyleyen insanları duygu vaziyetinden ve hareketlerinden anlayan, ancak bulunduğu birimde çok fazla baht verilmemiş yeni komiser yardımcısı Ayşe (Pelin Akil Altan) Ekibin bilişim uzmanı, heyecanlı komiser yardımcısı Volkan (Anıl Altan)…
Geçmişlerinde bir hayli şey yaşamış ve birbirlerinden tamamiyle değişik olan bu dört kişi tek bir olayda birleşir ve birlikte çalışmaya başlar. 

Yayın Günü: 7 Ağustos Pazartesi
Yayın Saati: 20:00 
Yayın Kanalı: Star TV
2017
Türkiye’nin dört bir yanındaki gizemli, değişik ve çözülememiş dosyaları aydınlatmak emeliyle İstanbul emniyet müdürlüğü tarafından özel bir e...
  • Çember, Tüm Yerli Diziler
  • 1877
  • 120 Dk.
  • 7
  • 10
Çember Tüm Bölümleri HD izle
  KATEGORİLER
  Boxset Filmler
  Türkçe Dublaj Diziler
  Türkçe Alt Yazılı Diziler
  Final Yapmış Diziler
  Kore Dizileri
  Anime - Çizgi Dizi
  Hint Filmleri
  Çin Dizileri
Reklamı Gizle[x]